Kurumsal
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Değerlerimiz

mitos değerlerimiz

Güvenilirlik

Mitos Mühendislik olarak geçmişten bugüne tüm çalışmalarımızı karşılıklı güven üzerine inşa ediyoruz. Projelerimizde dürüstlükten asla taviz vermeden şeffaf, tutarlı, açık sözlü ve mütevazi bir davranış sergiliyor sözleşmesel yükümlülüklerimizi zamanında ve en iyi kalitede teslim etmek için çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizle sürdürülebilir iş modelleri geliştiriyoruz. Temel prensip olarak iş ortaklarımızla uzun vadeli birliktelikler kuruyoruz.

Çözüm Odaklılık

İş ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarının değişmesi ya da projenin mevcut koşullarda yapılamaması durumlarında Mitos Mühendislik olarak hızlıca aksiyon alıyor ve alternatif çözümler üretiyoruz.

Çevrecilik

Yaptığımız tüm çalışmalarda çevrenin korunması ve gelecek için en iyi enerji üretimi konusunda çözümler arıyor ve bu konuyu firmamızın var oluş sebebi sayıyoruz.

Milli Hassasiyet 

Hizmet ve çözümlerimizde ülkemizin ekonomik ve toplumsal refahını arttıracak çalışmalara özellikle önem veriyoruz. Yerli üretici ve tedarikçilerinin gelişmesini önceliyoruz. Çalışanlarımızın gelecekte ulaşacağı noktaları düşünerek kurum içi eğitimler veriyor, teknik, insani ve kariyer boyutlarda gelişmeleri için şartları oluşturmak için öz veriyle çalışıyoruz.   

Müşteri Hizmetleri MİTOS MÜHENDİSLİK
Ceren B.

Merhaba :)

Yardımcı olmamı ister misiniz?

10:18