Kurumsal
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
Çevre Politikamız
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Hakkımızda

mitos mühendislik

MİTOS Mühendislik A.Ş. güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi santralleri başta olmak üzere yenilenebilir enerji sektöründe bir çok alanda projelendirme, yatırım danışmanlığı, kurulum ve bakım & onarım hizmetleri vermek amacıyla Ankara'da kurulmuş yerli bir mühendislik firmasıdır.

MİTOS Mühendislik, yurt içerisinde ve yurt dışında gerçekleştirilen projelerimiz ve uluslararası firmalarla yapılan iş birlikleri ile sektörde teknolojiyi ileri seviyede kullanan ve projelerinde fark yaratan bir çözüm ortağı haline gelmiştir. Firmamız kalite ve çevre politikalarına sıkı sıkıya bağlı bir kuruluş olup, gerçekleştirilen tüm işlerde yüksek kalite standartları ve proje sürdürülebilirliği şirketimizce en önem verilen unsurlar arasındadır. Bu amaçla müşterilerimizle uzun yıllar süren ve birlikte kazanmayı amaçlayan bir paydaş olarak değerlendirmekte ve sıkı bağlar kurmaktayız.

mitos mühendislik

MİTOS Mühendislik olarak amacımız güneş ve rüzgar enerjisi sektöründe uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede hizmet veren, müşterilerine sunduğu çözümlerde düşük maliyet - yüksek kalite amaçlayarak ilerleyen bir çözüm ortağı olmaktır.

Müşteri Hizmetleri MİTOS MÜHENDİSLİK
Ceren B.

Merhaba :)

Yardımcı olmamı ister misiniz?

10:43